fbpx
BIUROWY: 58 712 61 41 MOBILNY: 662 07 10 66

Naprawa laptopów w Gdańsku

Pomimo tego, że coraz częściej wybieramy komputery przenośne zamiast stacjonarnych ze względu na ich możliwości oraz niewielkie wymiary umożliwiające ich przenoszenie, to nie przekłada się to wcale na ich bezawaryjność. Wszelkie statystyki wyraźnie wskazują, że komputery przenośne znacznie częściej ulegają awariom – w większości przypadków z winy samego użytkownika.

Naprawa laptopów

Nasza firma świadczy usługi związane z naprawą, serwisem oraz konserwacją laptopów niezależnie od ich marki – zajmujemy się zarówno starymi laptopami marki IBM, najnowszymi DELLami, jak i komputerami spod znaku Apple.

Co możemy naprawić?

Najczęstsze awarie w komputerach przenośnych dotyczą między innymi

  1. uszkodzeń mechanicznych gniazd w laptopach (zasilania, słuchawkowych, USB, etc.);
  2. uszkodzeń matrycy (związanych z upadkiem komputera lub pojawieniem się bad pixeli);
  3. wyrobienia się zawiasów przez co matryca nie trzyma się w każdej pozycji;
  4. uszkodzeń klawiatury (najczęściej po zalaniu – w tym wypadku uszkodzenia mogą być znacznie rozleglejsze);
  5. uszkodzeń toru zasilania (jeżeli laptop przestaje się ładować i reagować na podłączenie ładowarki);
  6. uszkodzeń układów BGA (najczęściej kart graficznych).

Mobilny serwis laptopów

Nasze usługi świadczymy przede wszystkim w Gdańsku, jednak w razie konieczności jesteśmy w stanie odebrać uszkodzony sprzęt z całego Trójmiasta i okolic. Jednocześnie zapewniamy fachową diagnozę i doradztwo co do ewentualnych możliwości naprawy i przede wszystkim oceny ekonomicznego uzasadnienia podejmowania jakichkolwiek czynności naprawczych – wszystko zależy od rodzaju uszkodzenia!

Podsumowując, jeżeli masz jakiekolwiek problemy ze swoim laptopem – począwszy od tego, że laptop znacznie bardziej się grzeje, poprzez problemy związane z uszkodzeniami mechanicznymi, a skończywszy na sytuacjach, gdy komputer z niewiadomych przyczyn przestał się uruchamiać – skontaktuj się z nami! Podejmiemy się nawet najtrudniejszych przypadków – dla pracowników naszego serwisu laptopów nie ma rzeczy niemożliwych!

Wypożyczamy laptopa na czas naprawy, zapytaj o niego.

Pamiętaj o Czyszczeniu Laptopa