fbpx
BIUROWY: 58 712 61 41 MOBILNY: 662 07 10 66

Opieka informatyczna firm – Outsourcing IT w Gdańsku

Outsourcing IT, czyli zewnętrzna opieka informatyczna polega na korzystaniu z usług specjalistów z branży informatycznej. Zewnętrza firma informatyczna jest w stanie taniej i efektywniej zrealizować wszelkie zadania IT, z którymi mamy do czynienia w pracy. Zakres działań w ramach outsourcingu IT obejmuje zarówno bieżącą administrację sprzętowymi i programowymi zasobami informatycznymi firmy, jak również określone działania doraźne, a wszystko w celu zwiększenia  efektywności prowadzonej działalności, przy zagwarantowaniu optymalnych kosztów.

Opieka informatyczna, outsourcing IT w retesly.pl

Specjaliści firmy Retesly zapewniając wsparcie informatyczne znacząco wpłynęli na ciągłości pracy firmy zewnętrznej.

Kompleksowa obsługa informatyczna firm

W ramach outsourcingu informatycznego proponujemy szereg usług. Abonament outsourcingu IT może dotyczyć pełnej obsługi IT firmy, jak również wyłącznie wyznaczonych obszarów. Usługa ta skierowana jest do wszystkich firm, które chcą pozbyć się problemów z komputerami, jak również ustrzec się przed nimi, aby zachować ciągłość pracy i uniknąć strat. Delegowanie obsługi informatycznej zewnętrznej firmie pozwala zredukować koszty związane z tworzeniem etatu dla pracownika. Korzystając z outsourcingu IT, firma zapewnia sobie bezproblemową pracę systemów informatycznych oraz przenosi odpowiedzialność w tym zakresie na zewnętrzną firmę. Profesjonalna opieka informatyczna wpływa również na optymalizację sprzętu komputerowego firmy i zapewnia lepszą wydajność pracy. W skrócie ujmując, abonament IT obniży wydatki w firmie, jednocześnie gwarantując profesjonalną i szeroką obsługę informatyczną w najwygodniejszej formie. Proponowana opieka informatyczna pozwoli w pełni skupić się na swojej działalności, w tym zwiększyć wydajność pracy i rozwijać firmę. Podczas wykonywanych prac informatycznych właściciel firmy może spokojnie zająć się swoimi sprawami, gdyż powierza zadania informatyczne specjalistom z dużą wiedzą i doświadczeniem.

Przykładowe usługi w ramach outsourcingu IT:

– administracja sieci – konfiguracja modemów i routerów;
– naprawa i modernizacja komputerów stacjonarnych i laptopów;
– instalacja systemów, sterowników i programów potrzebnych pracodawcom i pracownikom;
– instalacja dodatkowych urządzeń podłączanych do komputera, takich jak drukarka, skaner itp.;
– monitorowanie bezpieczeństwa komputerów, w tym sprawdzanie poprawności działania programów z licencją, np. antywirusów;
– odwirusowywanie komputerów;
– backup-y danych na serwerze;
– zdalna pomoc informatyczna poprzez połączenie się z technikiem;
– dozwolona kontrola nad użytkownikami poprzez blokowanie stron i programów;
– zapewnienie sprzętu zastępczego w razie awarii;
– bezpośrednia pomoc w nagłych wypadkach – dojazd do klienta w gwarantowanym przez umowę czasie.

Pomożemy dobrać zadania informatyczne, które powinny znaleźć się w abonamencie Twojej firmy.

Przedstawimy dla Ciebie korzystne warunki współpracy i opłacalną ofertę!