fbpx
BIUROWY: 58 712 61 41 MOBILNY: 662 07 10 66

Serwery Obliczeniowe – koparki kryptowalut

Czym jest serwer obliczeniowy?

Serwery obliczeniowe działają 24 h na dobę, przetwarzając duże ilości danych. Mają zastosowanie między innymi w przedstawianiu projektów graficznych. Wykorzystuje się je również w obliczeniach do celów naukowych (jako klaster obliczeniowy) oraz do wydobywania kryptowalut (np. Bitcoin, ZCash, Monero, Ethereum).

Waluta cyfrowa – Bitcoin. Co to takiego?

Jest to jedna z kryptowalut. Ma formę elektroniczną i nie jest kontrolowana. Bitcoiny wydobywane są za pomocą specjalnego oprogramowania, który pomaga uporać się ze skomplikowanymi problemami algorytmicznymi. Wykopane Bitcoiny można wykorzystać na przykład do zakupów w internecie. Można je także wymienić na inną walutę za pośrednictwem giełdy krypto-walutowej (np. BitMarket 24). Obecnie waluta Bitcoin nie jest kontrolowana przez żaden duży bank, dzięki czemu użytkownicy tej waluty mają pełną władzę nad swoimi elektronicznymi pieniędzmi. To sprawia, że mogą czuć się bezpiecznie. Jednocześnie ma to wpływ na pewną anonimowość przeprowadzanych transakcji z użyciem Bitcoinów. Do wydobywania tej waluty służy koparka Bitcoin.

Dedykowane superkomputery do prowadzenia skomplikowanych obliczeń BIG DATA.

Przykładowe zastosowanie:
– przetwarzanie dużych pakietów danych,
– wydobywanie kryptowalut (AltCoinów),
– renderowanie graficznych projektów,
– praca jako serwer firmowy 24/7,
– praca jako stacja graficzna wysokiej wydajności,
– klaster obliczeniowy do zastosowań naukowych.

Komputer przez nas oferowany może służyć jako profesjonalny sprzęt do potwierdzania i zabezpieczania transakcji w sieciach opartych o Blockchain. Możliwe jest tak zwane „kopanie” najpopularniejszych kryptowalut takich jak Zcash, Ethereum czy Monero i wiele innych.

Model GTX 1070 został zaprojektowany dla idealnego kompromisu pomiędzy wydajnością sprzętu a jego ekonomią energetyczną (niskim poborem mocy).

Zestaw jest starannie przygotowany, solidnie przemyślany, wybrane zostały optymalne komponenty gwarantujące najlepszy współczynnik cena/jakość. Wszystko jest poparte praktyczną wiedzą i doświadczeniem dzięki czemu możemy zaproponować o 30% lepsze osiągi niż ten sam sprzęt w wersji pudełkowej producenta.

Wybierając nasz zestaw otrzymujesz fabrycznie nowy, gotowy, zmontowany sprzęt:

Karta graficzna 6x GTX 1070 8GB z 2 lub 3-letnią GWARANCJĄ producenta. Sprzęt dostarczamy z pełną licencją Windows 10 lub Windows 7.

Mocne, markowe zasilacze o wysokiej klasie energoefektywnej zapewniające bezpieczny zapas mocy np. w każdym dostępnym algorytmie kryptowaluty; pewność, że nie zabraknie mocy gdy zdecydujesz się wybrać energochłonny algorytm. Zawsze stabilna praca kart graficznych.

Alumioniowy stelaż + opaski montażowe + opcjonalne wentylatory chłodzące. Tajemnica sukcesu leży w umiejętnym spasowaniu podzespołów.

Nasza oferta gwarantuje, że będzie zapewniona odpowiednia cyrkulacja powietrza, odpowiednie odległości pomiędzy kartami graficznymi, tym samym dzięki pracy w optymalnych warunkach sprzęt pracuje ciszej, pobiera mniej prądu i posłuży użytkownikowi znacznie dłużej.
Komputer jest niemal bezobsługowy – konfigurujemy go tak by był obsługiwany zdalnie z dowolnego miejsca na ziemi i dowolnego urządzenia mobilnego. Ustawiamy też gotowe automatyczne konfiguracje pod wydobycie zleconych do ustawień kryptowalut.

 

NIE MUSISZ SIĘ NA TYM ZNAĆ – ZOSTAW TO NAM!

BUDOWA ZESTAWU:
– Płyta główna przeznaczona do pracy 24h z obsługą do 6 kart graficznych
– Wydajny i energooszczędny procesor,
– Karta graficzna Radeon lub Nvidia 8GB x 6szt,
– Dysk twardy 120GB SSD,
– Pamięć RAM 8 GB,
– Otwarta aluminiowa obudowa,
– Zasilacz minimum 1200W,
– Okablowanie specjalistyczne i akcesoria.

(Celowo nie podajemy dokładnych modeli i producentów ponieważ komponenty są dobierane tak by zapewnić szybką dostawę i wysoką wydajność komputera przy zachowaniu budżetu jakim dysponujemy na dzień zamówienia).

PARAMETRY i WYDAJNOŚĆ:

MASZYNA DEDYKOWANA POD ZCASH!

2000-3000 H/s dla Zcash !!
Pobór mocy: 800-1100W

150-160 Mh/s dla Ethereum ETH, ETC
Pobór mocy: 700-900W.

2800-3000 H/s dla Monero
Pobór mocy: 650-750W.

 

PODSUMOWUJĄC:

Klient otrzymuje „Super komputer” obliczeniowy w standardzie plug&play; wystarczy podłączyć do prądu oraz internetu i można rozpoczynać pracę.

Software jak i hardware są zoptymalizowane i specjalnie skonfigurowane pod prowadzenie ciężkich obliczeń.

Każdy zestaw przechodzi u nas testy sprawnościowe, które przed wydaniem towaru muszą zostać zaliczone pozytywnie.

Dedykowane oprogramowanie niedostępne na rynku, które zwiększa fabryczną moc o 20-30%.

Dedykowane oprogramowanie niedostępne na rynku obniżające pobór energii o 20-30%.

Wysoce konfigurowalny komputer, który można używać do wielu zadań.

Na wszystkie podzespoły wystawiamy gwarancję producenta.
Dajemy swój zdalny support (wsparcie) na całe pierwsze 2 lata użytkowania!
Czas realizacji zamówienia to 20-25 dni roboczych. Wszystko zależy od dostępności podzespołów. Zazwyczaj jednak w ciągu tygodnia gotowy zestaw jest przekazywany do klienta. Czas realizacji większych zamówień powyżej 20 sztuk to maksymalnie 30 dni roboczych.

Wystawiamy fakturę VAT.

 

CENA JEDNOSTKOWA OFEROWANEGO JEDNEGO ZESTAWU JEST UZALEŻNIONA OD EURO.