fbpx
BIUROWY: 58 712 61 41 MOBILNY: 662 07 10 66

Serwis Koparek Kryptowalutowych

Oprócz napraw tradycyjnego sprzętu komputerowego prowadzimy także serwis koparek kryptowalut.  Jeśli przypuszczasz, że z Twoją koparką coś jest nie tak – urządzenie nie działa poprawnie lub zupełnie odmawia współpracy, widzisz jakieś niepokojące zmiany w jego funkcjonowaniu – koniecznie zgłoś nam wszelkie dostrzeżone usterki.

Oczywiście możesz też zamówić usługę serwisową, jeśli nie ma ku temu większych przesłanek. Służymy poradą i czujnym okiem w każdej sytuacji – także wtedy, gdy po prostu chcesz się upewnić, że z Twoim sprzętem wszystko jest w porządku.

Mierzymy się chętnie z naprawą nieprawidłowości, ale też z konfiguracją sprzętu. Wprowadzamy ustawienia zgodnie z tym, czego zażyczy sobie klient. Skonfigurowanie koparki pod jakąkolwiek walutę nie stanowi dla nas najmniejszego problemu.

Klienci, którzy złożyli zamówienie w Retesly i zakupili sprzęt właśnie u nas, mogą liczyć na bezpłatną opiekę informatyczną. Obowiązuje ona przez okrągły rok od momentu zakupu. Darmowy okres gwarancyjny to ogromne udogodnienie. Dzięki temu nie musisz się przejmować, że nie poradzisz sobie z urządzeniem lub oprogramowaniem, i że ewentualne problemy wymuszą na Tobie kolejne wydatki. Oczywiście roczna opieka dotyczy wyłącznie konkretnego zakupionego u nas sprzętu. Gwarancję uwzględniamy na podstawie numeru seryjnego koparki opatrzonej naszym logo – komplet potrzebnych danych widnieje na fakturze.

Serwujemy nie tylko koparki kryptowalut, które zostały zakupione bezpośrednio u nas, ale i te, które nabyto w firmach innych niż nasza. Podejmujemy się naprawy różnego rodzaju sprzętu – to, czy jest na nim zainstalowany Windows czy Linux, nie ma tutaj większego znaczenia.

Aby zlecić usługę serwisową, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. W sprawach reklamacyjnych prosimy o kontakt pod numerem 662-071-066. Z kolei wiadomości tekstowe należy przesyłać pod adres serwis@retesly.pl. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do zakładki „Kontakt”.

Wszelkie usługi naprawcze świadczymy w naszym serwisie w Gdańsku. Możesz podesłać nam koparkę kurierem albo dostarczyć sprzęt osobiście pod adres:

Retesly sp. z o.o.
Otomińska 15B
80-178 Gdańsk

Ze względu na zaawansowany sprzęt oraz profesjonalną obsługę serwisu naprawa koparki może potrwać nawet do miesiąca.

Diagnostyka sprzętu koparkowego to koszt 200zł netto

Uwaga: nie pokrywamy kosztów transportu koparki – pozostają one po stronie właściciela sprzętu!